Kodel popieriniai indai geriau nei plastikiniai?
Nors šiandienis pakavimo karalius vis dar plastikas, bet vis dažniau žmonės pageidauja, kad maisto pakavimui būtų naudojami popieriniai indai ar popieriniai maišeliai. Pasirodo vis daugiau tyrimų rezultatų, kad žmonių sveikatai pavojingos medžiagos iš plastiko migruoja į mūsų maistą. Kuo maistas skystesnis, šiltesnis arba riebesnis, tuo geriau sugeria kenksmingas medžiagas. Dabar rasti informaciją apie plastiko išskiriamas kenksmingas medžiagas nėra sudėtinga, mes turime suprasti, kad kiekvienas patogumas turi savo kainą... Kada nesilaikoma būtinų naudojimosi plastikiniais indais sąlygų, pagaminti plastmasės gaminiai išskiria nuodingas chemines medžiagas- tai galima nustatyti pagal indų aštrų kvapą, ypač sąlytyje su karštais produktais.

Ne visi vartotojai, deja, atkreipia į tai reikiamą dėmesį, pavyzdžiui, ar etiketėje arba ant gaminio yra šios rūšies gaminiams skirtas simbolis – stikliukas su šakute arba užrašas, kad šis gaminys skirtas liestis su maistu. Prieš pirkdami vienkartinius indus (puodeliai, lėkštutės, dėžutės ir t.t.), pasidomėkite, kokiam maistui ar gėrimui – šaltam ar karštam – šie vienkartiniai indai yra skirti.

Vienkartiniai popieriniai indai puikiai tinka maisto pakavimui išsinešimui į namus, įmonių iškyloms, sporto šventėms, mugėms, bei kitiems įvairiems masiniams renginiams. Vienkartiniai indai pamažu tampa netgi neatsiejama degalinių, greitojo maisto restoranų, lauko kavinių , pakelės užeigų bei kitokių maitinimo įstaigų įvaizdžio dalimi.

Rinkdamiesi vienkartinius indus būkite atidūs. Jeigu Jūsų versle reikalingi vienkartiniai indai – rinkitės popierinius. Nors popieriniai indai ir šiek tiek brangesni už plastikinius, tačiau popieriniai yra nepavojingi. Popieriniai indai, pagaminti iš celiuliozės, gamtoje greit suyra – suirimo laikotarpis- 2 savaitės. Naudojami popieriniai indai ne tik padeda saugoti savo sveikatą, bet ir neteršia gamtos.

Siūlome įvairius popierinius indelius, dėžutes, popierinius rankšluosčius, servetėles iš celiuliozės. Mūsų asortimente esantys popieriaus gaminiai gali būti su Jūsų įmonės logotipu ar bet kokia kita Jūsų pageidaujama grafine informacija.